Java 30

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
31/05/2014 KF DUKAGJINI KLINËDukagjini LEPENCI 2 - 1
31/05/2014 KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) KF GJILANIGjilani 0 - 1
31/05/2014 kfistoguIstogu KF LIRIA PRIZRENLiria
31/05/2014 KF-FlamurtariFlamurtari KF RILINDJARilindja 3 - 0
31/05/2014 KF-BallkaniBallkani kfvellaznimiVëllaznimi 0 - 0
31/05/2014 KF KEK-u KASTRIOTKEK-u ULPIANA 2 - 3
31/05/2014 KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku DEÇANI 1 - 3
31/05/2014 KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku KF LLAPI PODUJEVËLlapi 2 - 1

Tabela

PozitaNdFBHPikë
1 kfvellaznimi Vëllaznimi30221767
2 kfistogu Istogu29197364
3 KF LLAPI PODUJEVË Llapi30186660
4 KF GJILANI Gjilani30176757
5 KF DUKAGJINI KLINË Dukagjini30174955
6 KF 2 KORRIKU PRISHTINË 2 Korriku30157852
7 KF LIRIA PRIZREN Liria29164952
8 LEPENCI301161339
9 KF RAMIZ SADIKU PRISHTINË Ramiz Sadiku30981335
10 KF-Flamurtari Flamurtari301051535
11 KF KEK-u KASTRIOT KEK-u30951632
12 KF-Ballkani Ballkani30871531
13 DEÇANI30781529
14 ULPIANA30851729
15 KF KOSOVA PRISHTINË Kosova (P)30722123
16 KF RILINDJA Rilindja30272113

Java 1

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
24/08/2013 kfistoguIstogu kfvellaznimiVëllaznimi 2 - 0
24/08/2013 KF DUKAGJINI KLINËDukagjini KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) 1 - 0
24/08/2013 KF KEK-u KASTRIOTKEK-u KF LIRIA PRIZRENLiria 2 - 0
24/08/2013 KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku DEÇANI 1 - 1
24/08/2013 KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku ULPIANA 3 - 0
24/08/2013 KF GJILANIGjilani KF LLAPI PODUJEVËLlapi 2 - 1
24/08/2013 KF-BallkaniBallkani KF RILINDJARilindja 2 - 1
24/08/2013 KF-FlamurtariFlamurtari LEPENCI 1 - 0

Java 2

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
31/08/2013 KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) KF LLAPI PODUJEVËLlapi 0 - 2
31/08/2013 KF LIRIA PRIZRENLiria KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku 3 - 1
31/08/2013 KF DUKAGJINI KLINËDukagjini KF-FlamurtariFlamurtari 1 - 0
31/08/2013 KF RILINDJARilindja kfistoguIstogu 0 - 2
31/08/2013 DEÇANI KF GJILANIGjilani 0 - 0
31/08/2013 ULPIANA KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku 1 - 1
31/08/2013 LEPENCI KF-BallkaniBallkani 3 - 0
31/08/2013 kfvellaznimiVëllaznimi KF KEK-u KASTRIOTKEK-u 2 - 0

Java 3

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
08/09/2013 KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku KF LIRIA PRIZRENLiria 2 - 1
08/09/2013 KF-BallkaniBallkani KF DUKAGJINI KLINËDukagjini 1 - 0
08/09/2013 KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku kfvellaznimiVëllaznimi 0 - 3
08/09/2013 KF-FlamurtariFlamurtari KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) 3 - 0
08/09/2013 KF KEK-u KASTRIOTKEK-u KF RILINDJARilindja 3 - 0
07/09/2013 KF GJILANIGjilani ULPIANA 6 - 3
07/09/2013 kfistoguIstogu LEPENCI 7 - 0
07/09/2013 KF LLAPI PODUJEVËLlapi DEÇANI 3 - 0

Java 4

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
14/09/2013 ULPIANA KF LLAPI PODUJEVËLlapi 1 - 1
14/09/2013 KF RILINDJARilindja KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku 2 - 2
14/09/2013 kfvellaznimiVëllaznimi KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku 0 - 1
14/09/2013 LEPENCI KF KEK-u KASTRIOTKEK-u 1 - 2
14/09/2013 KF LIRIA PRIZRENLiria KF GJILANIGjilani 0 - 2
14/09/2013 KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) DEÇANI 1 - 1
14/09/2013 KF DUKAGJINI KLINËDukagjini kfistoguIstogu 1 - 1
14/09/2013 KF-FlamurtariFlamurtari KF-BallkaniBallkani 2 - 0

Java 5

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
21/09/2013 KF-BallkaniBallkani KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) 2 - 0
21/09/2013 KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku KF RILINDJARilindja 4 - 2
21/09/2013 KF LLAPI PODUJEVËLlapi KF LIRIA PRIZRENLiria 2 - 1
21/09/2013 DEÇANI ULPIANA 40 - 0
21/09/2013 KF GJILANIGjilani kfvellaznimiVëllaznimi 1 - 0
21/09/2013 KF KEK-u KASTRIOTKEK-u KF DUKAGJINI KLINËDukagjini 1 - 0
21/09/2013 KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku LEPENCI 0 - 0
21/09/2013 kfistoguIstogu KF-FlamurtariFlamurtari 20 - 0

Java 6

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
27/09/2013 KF LIRIA PRIZRENLiria DEÇANI 0 - 0
27/09/2013 KF RILINDJARilindja KF GJILANIGjilani 0 - 1
27/09/2013 KF-FlamurtariFlamurtari KF KEK-u KASTRIOTKEK-u 4 - 1
27/09/2013 KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) ULPIANA 1 - 0
27/09/2013 LEPENCI KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku 1 - 1
27/09/2013 KF-BallkaniBallkani kfistoguIstogu 2 - 2
27/09/2013 KF DUKAGJINI KLINËDukagjini KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku 1 - 0
27/09/2013 kfvellaznimiVëllaznimi KF LLAPI PODUJEVËLlapi 5 - 1

Java 7

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
29/09/2013 DEÇANI kfvellaznimiVëllaznimi 0 - 1
29/09/2013 ULPIANA KF LIRIA PRIZRENLiria 2 - 5
29/09/2013 KF GJILANIGjilani LEPENCI 4 - 0
29/09/2013 kfistoguIstogu KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) 2 - 0
29/09/2013 KF LLAPI PODUJEVËLlapi KF RILINDJARilindja 1 - 1
29/09/2013 KF KEK-u KASTRIOTKEK-u KF-BallkaniBallkani 3 - 0
29/09/2013 KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku KF-FlamurtariFlamurtari 1 - 0
29/09/2013 KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku KF DUKAGJINI KLINËDukagjini 1 - 3

Java 8

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
06/10/2013 LEPENCI KF LLAPI PODUJEVËLlapi 1 - 0
06/10/2013 KF DUKAGJINI KLINËDukagjini KF GJILANIGjilani 0 - 0
06/10/2013 kfvellaznimiVëllaznimi ULPIANA 2 - 0
05/10/2013 KF-FlamurtariFlamurtari KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku 1 - 1
05/10/2013 KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) KF LIRIA PRIZRENLiria 0 - 1
05/10/2013 KF RILINDJARilindja DEÇANI 1 - 2
05/10/2013 KF-BallkaniBallkani KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku 1 - 1
05/10/2013 kfistoguIstogu KF KEK-u KASTRIOTKEK-u 1 - 0

Java 9

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
13/10/2013 KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku KF-BallkaniBallkani 3 - 0
13/10/2013 KF GJILANIGjilani KF-FlamurtariFlamurtari 3 - 1
12/10/2013 DEÇANI LEPENCI 0 - 1
12/10/2013 KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku kfistoguIstogu 0 - 0
12/10/2013 ULPIANA KF RILINDJARilindja 2 - 1
12/10/2013 KF KEK-u KASTRIOTKEK-u KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) 8 - 0
12/10/2013 KF LLAPI PODUJEVËLlapi KF DUKAGJINI KLINËDukagjini 2 - 0
12/10/2013 KF LIRIA PRIZRENLiria kfvellaznimiVëllaznimi 1 - 2

Java 10

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
20/10/2013 KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) kfvellaznimiVëllaznimi 0 - 2
20/10/2013 LEPENCI ULPIANA 1 - 0
20/10/2013 KF DUKAGJINI KLINËDukagjini DEÇANI 2 - 0
19/10/2013 KF RILINDJARilindja KF LIRIA PRIZRENLiria 2 - 0
19/10/2013 KF-FlamurtariFlamurtari KF LLAPI PODUJEVËLlapi 1 - 0
19/10/2013 KF-BallkaniBallkani KF GJILANIGjilani 3 - 1
19/10/2013 KF KEK-u KASTRIOTKEK-u KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku 1 - 1
19/10/2013 kfistoguIstogu KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku 1 - 0

Java 11

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
26/10/2013 kfvellaznimiVëllaznimi KF RILINDJARilindja 4 - 0
26/10/2013 DEÇANI KF-FlamurtariFlamurtari 1 - 1
26/10/2013 KF GJILANIGjilani kfistoguIstogu 1 - 1
26/10/2013 KF LLAPI PODUJEVËLlapi KF-BallkaniBallkani 3 - 1
26/10/2013 ULPIANA KF DUKAGJINI KLINËDukagjini 2 - 3
26/10/2013 KF LIRIA PRIZRENLiria LEPENCI 5 - 2
26/10/2013 KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) 3 - 0
26/10/2013 KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku KF KEK-u KASTRIOTKEK-u 3 - 1

Java 12

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
30/10/2013 KF-BallkaniBallkani DEÇANI 2 - 0
30/10/2013 KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku 3 - 2
30/10/2013 kfistoguIstogu KF LLAPI PODUJEVËLlapi 2 - 2
30/10/2013 KF KEK-u KASTRIOTKEK-u KF GJILANIGjilani 3 - 1
30/10/2013 KF-FlamurtariFlamurtari ULPIANA 2 - 1
30/10/2013 KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) KF RILINDJARilindja 1 - 0
30/10/2013 LEPENCI kfvellaznimiVëllaznimi 0 - 3
30/10/2013 KF DUKAGJINI KLINËDukagjini KF LIRIA PRIZRENLiria 3 - 2

Java 13

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
07/11/2013 KF LIRIA PRIZRENLiria KF-FlamurtariFlamurtari 2 - 1
07/11/2013 DEÇANI kfistoguIstogu 0 - 5
06/11/2013 KF RILINDJARilindja LEPENCI 0 - 0
06/11/2013 KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) 3 - 0
06/11/2013 kfvellaznimiVëllaznimi KF DUKAGJINI KLINËDukagjini 3 - 0
06/11/2013 KF LLAPI PODUJEVËLlapi KF KEK-u KASTRIOTKEK-u 1 - 0
06/11/2013 ULPIANA KF-BallkaniBallkani 2 - 1
06/11/2013 KF GJILANIGjilani KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku 4 - 1

Java 14

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
10/11/2013 KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) LEPENCI 2 - 1
10/11/2013 KF DUKAGJINI KLINËDukagjini KF RILINDJARilindja 3 - 2
10/11/2013 kfistoguIstogu ULPIANA 1 - 0
10/11/2013 KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku KF GJILANIGjilani 1 - 0
10/11/2013 KF-FlamurtariFlamurtari kfvellaznimiVëllaznimi 1 - 3
09/11/2013 KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku KF LLAPI PODUJEVËLlapi 1 - 2
09/11/2013 KF KEK-u KASTRIOTKEK-u DEÇANI 1 - 1
09/11/2013 KF-BallkaniBallkani KF LIRIA PRIZRENLiria 0 - 1

Java 15

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
17/11/2013 KF GJILANIGjilani KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) 2 - 0
17/11/2013 LEPENCI KF DUKAGJINI KLINËDukagjini 3 - 0
17/11/2013 kfvellaznimiVëllaznimi KF-BallkaniBallkani 1 - 0
16/11/2013 ULPIANA KF KEK-u KASTRIOTKEK-u 4 - 3
16/11/2013 KF LLAPI PODUJEVËLlapi KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku 2 - 0
16/11/2013 KF RILINDJARilindja KF-FlamurtariFlamurtari 1 - 1
16/11/2013 KF LIRIA PRIZRENLiria kfistoguIstogu 1 - 0
16/11/2013 DEÇANI KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku 1 - 0

Java 16

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
16/03/2014 KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) KF DUKAGJINI KLINËDukagjini 1 - 2
16/03/2014 LEPENCI KF-FlamurtariFlamurtari 1 - 0
16/03/2014 kfvellaznimiVëllaznimi kfistoguIstogu 0 - 1
15/03/2014 KF LIRIA PRIZRENLiria KF KEK-u KASTRIOTKEK-u 4 - 2
15/03/2014 DEÇANI KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku 0 - 5
15/03/2014 KF LLAPI PODUJEVËLlapi KF GJILANIGjilani 1 - 1
15/03/2014 KF RILINDJARilindja KF-BallkaniBallkani 2 - 1
15/03/2014 ULPIANA KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku 1 - 2

Java 17

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
22/03/2014 KF KEK-u KASTRIOTKEK-u kfvellaznimiVëllaznimi 2 - 1
22/03/2014 KF LLAPI PODUJEVËLlapi KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) 2 - 0
22/03/2014 KF-BallkaniBallkani LEPENCI 1 - 0
22/03/2014 KF-FlamurtariFlamurtari KF DUKAGJINI KLINËDukagjini 0 - 0
22/03/2014 kfistoguIstogu KF RILINDJARilindja 2 - 0
22/03/2014 KF GJILANIGjilani DEÇANI 3 - 1
22/03/2014 KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku ULPIANA 0 - 0
22/03/2014 KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku KF LIRIA PRIZRENLiria 0 - 0

Java 18

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
26/03/2014 KF LIRIA PRIZRENLiria KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku 2 - 3
26/03/2014 ULPIANA KF GJILANIGjilani 1 - 0
26/03/2014 kfvellaznimiVëllaznimi KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku 4 - 0
26/03/2014 KF DUKAGJINI KLINËDukagjini KF-BallkaniBallkani 3 - 0
26/03/2014 KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) KF-FlamurtariFlamurtari 0 - 1
26/03/2014 LEPENCI kfistoguIstogu 0 - 0
26/03/2014 KF RILINDJARilindja KF KEK-u KASTRIOTKEK-u 0 - 0
25/03/2014 DEÇANI KF LLAPI PODUJEVËLlapi 0 - 0

Java 19

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
29/03/2014 KF-BallkaniBallkani KF-FlamurtariFlamurtari 2 - 0
29/03/2014 kfistoguIstogu KF DUKAGJINI KLINËDukagjini 3 - 0
29/03/2014 DEÇANI KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) 3 - 0
29/03/2014 KF GJILANIGjilani KF LIRIA PRIZRENLiria 0 - 0
29/03/2014 KF KEK-u KASTRIOTKEK-u LEPENCI 1 - 3
29/03/2014 KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku KF RILINDJARilindja 2 - 1
29/03/2014 KF LLAPI PODUJEVËLlapi ULPIANA 3 - 0
29/03/2014 KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku kfvellaznimiVëllaznimi 0 - 1

Java 20

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
05/04/2014 KF DUKAGJINI KLINËDukagjini KF KEK-u KASTRIOTKEK-u 1 - 0
05/04/2014 KF RILINDJARilindja KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku 0 - 2
05/04/2014 KF LIRIA PRIZRENLiria KF LLAPI PODUJEVËLlapi 3 - 1
05/04/2014 KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) KF-BallkaniBallkani 1 - 1
05/04/2014 KF-FlamurtariFlamurtari kfistoguIstogu 1 - 0
05/04/2014 LEPENCI KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku 2 - 0
05/04/2014 ULPIANA DEÇANI 1 - 0
05/04/2014 kfvellaznimiVëllaznimi KF GJILANIGjilani 1 - 0

Java 21

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
12/04/2014 KF GJILANIGjilani KF RILINDJARilindja 5 - 0
12/04/2014 KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku KF DUKAGJINI KLINËDukagjini 0 - 0
12/04/2014 kfistoguIstogu KF-BallkaniBallkani 1 - 0
12/04/2014 DEÇANI KF LIRIA PRIZRENLiria 0 - 2
12/04/2014 KF LLAPI PODUJEVËLlapi kfvellaznimiVëllaznimi 2 - 1
12/04/2014 KF KEK-u KASTRIOTKEK-u KF-FlamurtariFlamurtari 4 - 2
12/04/2014 KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku LEPENCI 3 - 0
12/04/2014 ULPIANA KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) 4 - 0

Java 22

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
19/04/2014 KF-BallkaniBallkani KF KEK-u KASTRIOTKEK-u 0 - 0
19/04/2014 kfvellaznimiVëllaznimi DEÇANI 7 - 0
19/04/2014 KF RILINDJARilindja KF LLAPI PODUJEVËLlapi 1 - 3
19/04/2014 KF DUKAGJINI KLINËDukagjini KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku 1 - 0
19/04/2014 KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) kfistoguIstogu 1 - 3
19/04/2014 KF-FlamurtariFlamurtari KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku 0 - 0
19/04/2014 KF LIRIA PRIZRENLiria ULPIANA 2 - 1
19/04/2014 LEPENCI KF GJILANIGjilani 1 - 0

Java 23

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
23/04/2014 KF LLAPI PODUJEVËLlapi LEPENCI 3 - 0
23/04/2014 KF LIRIA PRIZRENLiria KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) 6 - 2
23/04/2014 KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku KF-FlamurtariFlamurtari 2 - 0
23/04/2014 KF KEK-u KASTRIOTKEK-u kfistoguIstogu 0 - 2
23/04/2014 KF GJILANIGjilani KF DUKAGJINI KLINËDukagjini 3 - 1
23/04/2014 ULPIANA kfvellaznimiVëllaznimi 0 - 1
23/04/2014 KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku KF-BallkaniBallkani 1 - 0
23/04/2014 DEÇANI KF RILINDJARilindja 1 - 1

Java 24

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
26/04/2014 KF DUKAGJINI KLINËDukagjini KF LLAPI PODUJEVËLlapi 1 - 5
26/04/2014 KF-BallkaniBallkani KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku 1 - 1
26/04/2014 LEPENCI DEÇANI 3 - 0
26/04/2014 kfistoguIstogu KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku 3 - 0
26/04/2014 KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) KF KEK-u KASTRIOTKEK-u 3 - 1
26/04/2014 KF RILINDJARilindja ULPIANA 0 - 0
26/04/2014 kfvellaznimiVëllaznimi KF LIRIA PRIZRENLiria 2 - 0
26/04/2014 KF-FlamurtariFlamurtari KF GJILANIGjilani 1 - 3

Java 25

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
03/05/2014 KF LIRIA PRIZRENLiria KF RILINDJARilindja 3 - 0
03/05/2014 ULPIANA LEPENCI 1 - 1
03/05/2014 KF LLAPI PODUJEVËLlapi KF-FlamurtariFlamurtari 3 - 0
03/05/2014 DEÇANI KF DUKAGJINI KLINËDukagjini 2 - 3
03/05/2014 KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku kfistoguIstogu 0 - 1
03/05/2014 KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku KF KEK-u KASTRIOTKEK-u 2 - 1
03/05/2014 kfvellaznimiVëllaznimi KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) 2 - 1
03/05/2014 KF GJILANIGjilani KF-BallkaniBallkani 2 - 0

Java 26

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
10/05/2014 KF RILINDJARilindja kfvellaznimiVëllaznimi 1 - 2
10/05/2014 KF DUKAGJINI KLINËDukagjini ULPIANA 3 - 1
10/05/2014 KF KEK-u KASTRIOTKEK-u KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku 1 - 1
10/05/2014 KF-BallkaniBallkani KF LLAPI PODUJEVËLlapi 1 - 1
10/05/2014 KF-FlamurtariFlamurtari DEÇANI 2 - 0
10/05/2014 kfistoguIstogu KF GJILANIGjilani 0 - 0
10/05/2014 LEPENCI KF LIRIA PRIZRENLiria 1 - 1
10/05/2014 KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku 2 - 0

Java 27

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
14/05/2014 kfvellaznimiVëllaznimi LEPENCI 3 - 0
14/05/2014 ULPIANA KF-FlamurtariFlamurtari 2 - 1
14/05/2014 KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku 3 - 1
14/05/2014 KF LLAPI PODUJEVËLlapi kfistoguIstogu 4 - 0
14/05/2014 KF LIRIA PRIZRENLiria KF DUKAGJINI KLINËDukagjini 1 - 0
14/05/2014 KF RILINDJARilindja KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) 0 - 2
13/05/2014 DEÇANI KF-BallkaniBallkani 3 - 1
13/05/2014 KF GJILANIGjilani KF KEK-u KASTRIOTKEK-u 4 - 2

Java 28

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
17/05/2014 KF KEK-u KASTRIOTKEK-u KF LLAPI PODUJEVËLlapi 0 - 2
17/05/2014 KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku KF GJILANIGjilani 1 - 0
17/05/2014 kfistoguIstogu DEÇANI 5 - 2
17/05/2014 KF-FlamurtariFlamurtari KF LIRIA PRIZRENLiria 0 - 2
17/05/2014 KF DUKAGJINI KLINËDukagjini kfvellaznimiVëllaznimi 2 - 1
17/05/2014 LEPENCI KF RILINDJARilindja 3 - 0
17/05/2014 KF-BallkaniBallkani ULPIANA 1 - 0
17/05/2014 KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku 0 - 1

Java 29

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
24/05/2014 KF RILINDJARilindja KF DUKAGJINI KLINËDukagjini 0 - 3
24/05/2014 KF LIRIA PRIZRENLiria KF-BallkaniBallkani 4 - 3
24/05/2014 kfvellaznimiVëllaznimi KF-FlamurtariFlamurtari 2 - 0
24/05/2014 ULPIANA kfistoguIstogu 0 - 2
24/05/2014 KF LLAPI PODUJEVËLlapi KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku 4 - 0
24/05/2014 LEPENCI KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) 1 - 2
23/05/2014 DEÇANI KF KEK-u KASTRIOTKEK-u 3 - 2
23/05/2014 KF GJILANIGjilani KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku 1 - 0

Java 30

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
31/05/2014 KF DUKAGJINI KLINËDukagjini LEPENCI 2 - 1
31/05/2014 KF KOSOVA PRISHTINËKosova (P) KF GJILANIGjilani 0 - 1
31/05/2014 kfistoguIstogu KF LIRIA PRIZRENLiria
31/05/2014 KF-FlamurtariFlamurtari KF RILINDJARilindja 3 - 0
31/05/2014 KF-BallkaniBallkani kfvellaznimiVëllaznimi 0 - 0
31/05/2014 KF KEK-u KASTRIOTKEK-u ULPIANA 2 - 3
31/05/2014 KF RAMIZ SADIKU PRISHTINËRamiz Sadiku DEÇANI 1 - 3
31/05/2014 KF 2 KORRIKU PRISHTINË2 Korriku KF LLAPI PODUJEVËLlapi 2 - 1